اگر درصدد کاهش هزینه های آموزش زبان هستید واز طرف دیگر فرصت حضور در کلاس های آموزش زبان ترکی را ندارید، قطعا «نرم افزار رزتا استون» یکی از کاربردی ترین و جامع ترین نرم افزارهای آموزشیست که می تواند شما را از سطح مبتدی به یکی از افراد مسلط به این زبان تبدیل کند.
از ویژگی های خاص این مجموعه آن است که زبان آموز را در پرورش تمام مهارت های خود کمک می کند. به طوری که به لحاظ گفتار، نوشتار، شنیدار و دستورزبان کاملا زبان آموز را پشتیبانی می کند. رزتا استون به همان روشی که زبان مادری خود را آموخته اید، زبان دوم را به شما آموزش می دهد؛ یعنی از طریق ارتباط کلمات با اشیا، افعال و عقاید چه در قالب نوشتار و چه در قالب گفتار.
گرامری که در این مجموعه می آموزید ترکیب عبارات و واژگانی است که از راه مثال هایی در زندگی واقعی و روزمره آموخته می شوند. این مجموعه به شکلی طراحی شده که شما به راحتی معنی و مفهوم کلمات را درک می کنید و چون ساختار آموزش این نرم افزار به صورت کامل زیر نظر اساتید برجسته، محققین با تجربه و روانشناسان خبره طراحی شده، شما معنی و مفهوم کلمات و جملات را از یاد نخواهید برد؛ چرا که به طور کامل این زبان را آموخته اید.
با کمک این مجموعه نه تنها توانایی صحبت کردن با اطمینان کامل را کسب می کنید، بلکه ذهن شما قابلیت تفکر به زبان مربوطه را پیدا خواهد کرد. بازخوردهای بلافاصله ی این نرم افزار موجب شده تا نسبت به درستی جواب های خود اطمینان کامل پیدا کنید. در این مجموعه معنی لغات را با ارتباط مستقیم آن ها به معانیشان بیشتر درک می کنید تا این که آن ها را با لغت دیگری در زبان شخصی خودتان ارتباط دهید.
رزتا استون با استفاده از کلمات و مفاهیم بدیع که در ترتیبی خاص طراحی شده به یادگیری شما سرعت می بخشد. یکی از قابلیت های منحصر به فرد این مجموعه عظیم و کاربردی، یادگیری آسان و سریع کلمات و مفاهیم زبان است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *