سری کتاب های سه سطحی Yeni Hitit برای آمادگی آزمون تومر زبان ترکی طراحی گردیده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات و کاربرد زبان ترکیه و زبان های خارجی دانشگاه آنکارا برای آموزش زبان ترکی به افراد غیر ترک زبان در ۳ جلد تهیه شده است. این مجموعه که آموزش زبان ترکی استانبولی را از پایه شروع می کند، برای مبتدیان و افرادی که قصد ادامه تحصیل در ترکیه را دارند، مناسب خواهد بود. در این مجموعه کتاب های الکترونیکی دانش آموزش و تمرین به همراه فایل های صوتی آنها در اختیار علاقمندان زبان ترکی قرار گرفته است.
جلد اول کتاب Yenni Hitit 1 شامل ۱۲ درس است که پس از آشنا نمودن با الفبای زبان ترکی، مسایل ساده اما بسیار کاربردی نظیر زندگی روزمره، اقوام و آشنایان، تغذیه، ساعت و زمان، آشنایی با فرهنگ ملل مختلف، خرید، مسافرت و… به زبان ترکی آموزش داده می شود.
جلد دوم کتاب Yenni Hitit 2 شامل ۱۲ درس است که موضوعاتی نظیر شغل ها، ورزش، علاقمندی ها، پوشاک، مطالعه، فعالیت های سرگرم کننده، تکنولوژی، حیوانات، سینما، تاریخ، روابط و … را در بر می گیرد.
جلد سوم این کتاب، Yenni Hitit 3، شامل ۱۲ درس است که مباحث تکمیلی تر از آموزش های مسائل پرکاربرد و لغات اصطلاحات و زندگی و مسائل روزمره در زبان ترکی در کنار مباحث گرامری را آموزش می دهد.

 

4 دیدگاه در آموزش زبان ترکی استانبولی Yeni Hitit
 1. وای خیلی خوبه ساییتون

 2. سلام
  قیمت مجموعه این کتاب ها چقدر است؟
  ۱۵۰۰۰تومان می باشدبا هزینه پست؟

  • سلام
   بله قیمت این مجموعه ۱۵ هزار تومان هست همراه با هزینه پست .
   فقط توجه داشته باشید که مجموعه به صورت لوح فشرده ( دی وی دی ) می باشد و مطالب در قالب کتاب الکترونیکی و فایل صوتی می باشد .


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *